Αποτελέσματα Ακαδημίας Ποδοσφαίρου Κ14 28/05

Δύο αγώνες έδωσε η Ακαδημία Ποδοσφαίρου Κ14 του συλλόγου μας χτες ΣΑΒΒΑΤΟ 28/05/2022

ΤΑΤΑΥΛΑ – Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ : 1-3

Πολύ καλή εμφάνιση από την ομάδα μας σε γήπεδο 11×11 στις εγκαταστάσεις του Renti Arena.

Νίκη για την ομάδα με ανατροπή. Προηγήθηκαν τα ΤΑΤΑΥΛΑ και ισοφάρισε η ομάδα με γκολ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ. 1-1 και το αποτέλεσμα του ημιχρόνου.

Να σημειωθεί ότι χάσαμε και πέναλτι (απόκρουση τερματοφύλακα).

Στην επανάληψη δύο τέρματα από ΤΕΡΖΗ και ΓΚΑΒΟ (Γιάννη) έδωσαν την νίκη στην ομάδα

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Βοτσαλάκια – Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ : 2-2

Άλλη μια πολύ καλή εμφάνιση για την ομάδα μας σε γήπεδο 9×9 στις εγκαταστάσεις του Eleonas FC. Εξαιρετικό παιχνίδι σε πολύ δύσκολες συνθήκες λόγω ζέστης.

Προηγήθηκε ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και ισοφαρίσαμε με τον ΓΚΑΒΟ (Χάρης). 1-1 και το αποτέλεσμα του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκόρ αλλά τελικά ισοφαρίσαμε εκ νέο με τον ΧΑΛΟ (Θανάση)