<strong>Αναφορά Αγώνων 04-05/02/2023</strong>

Κ8

Αναφορά αγώνα – Προπονητής Καραχρήστος Άγγελος

Το Σάββατο 4/2 αγωνιστηκαν τα γκρουπ κ8 στο Renti Arena

Το Κ8 Άσπροι , πάρα το γεγονός πως ηττήθηκε με σκορ 5-1 από τον Αετό Κορυδαλλού έπαιξε πολύ ωραία δημιουργώντας πολλές φάσεις και παρά το σκορ τα παιδιά ευχαριστήθηκαν τον αγώνα.

Το Κ8 Μπλε, κέρδισε με 4-0 τον Ορφέα Αιγάλεω, σε ένα παιχνίδι που όλοι ευχαριστήθηκαν τόσο για το σκορ όσο και για το γεγονός πως τα παιδιά έπαιξαν εκπληκτικά. Πολλές φάσεις και πολλές ωραίες συνεργασίες και στα 4 γκολ.

Κ16Α

Αναφορά αγώνα – Προπονητής Μαρκαντώνης Νίκος

ΠΑΟ ΡΟΥΦ – ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας δεν μπήκε πολύ συγκεντρωνενη στο παιχνίδι και δεν μπόρεσε να εκτελέσει με επιτυχία τα ζητούμενα που είχε θέσει ο προπονητής κατά τη διάρκεια της εβδομάδας. Σκορ ημιχρόνου 0-0. Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα ανέβασε ρυθμό καταφερνοντας να σκοραρει αρκετά γρήγορα με ωραίο πλασέ του Καραγιάννη. Δυστυχώς σταθηκαμε άτυχοι αφού οι αντίπαλοι ισοφάρισαν το σκορ 10 λεπτά πριν τη λήξη του παιχνιδιού από λάθος της αμυνας μας. Τελικό αποτέλεσμα 1-1.