Αποτέλεσμα Ακαδημίας Ποδοσφαίρου Κ16-Μπλε 22/10/2022

Στον χθεσινό αγώνα (22/10/2022)  η ομάδα μας στο γήπεδο της Παραλίας Τζιτζιφιών (εντός έδρας αγώνας) αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 με την ομάδα του ΠΑΟ ΡΟΥΦ.

Η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ από σοβαρό λάθος του τερματοφύλακά μας και ισοφαρίσαμε προς το τέλος του ημιχρόνου με τον Κωνσταντίνο ΦΥΤΟΠΟΥΛΟ μετά από κόρνερ και σύγχυση στην “αντίπαλη” περιοχή.

Σε γενικές γραμμές η ομάδα μας δεν απειλήθηκε καθόλη την διάρκεια του αγώνα, αλλά δεν “έπιασε” και εκείνη την υψηλή της απόδοση στην οποία έχουμε συνηθίσει. Η σημαντικότερη στιγμή στο δεύτερο ημίχρονο ανήκει στην ομάδα του ΠΑΟ ΡΟΥΦ σε οριζόντιο δοκάρι προς το τέλος του αγώνα.

Επόμενος εκτός έδρας αγώνας με την ομάδα του ΟΡΦΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ το ερχόμενο Σάββατο 29/10/2022 στο γήπεδο του ΑΙΓΑΛΕΟΥ ΔΑΚ (για την ώρα διεξαγωγής του αγώνα θα ενημερωθείτε εντός της εβδομάδας).